O nas
O nas

O nas - Beata Bus

BEATA BUS

Przewozy międzynarodowe osób do Niemiec

Świadczymy szerokie usługi w zakresie przewozu osób i grup zorganizowanych. Posiadamy licencję na przejazdy międzynarodowe i krajowe.

Awesome Image

Nasze busy do Niemiec wyjeżdżają we wtorki, czwartki, soboty oraz niedziele. Przejazdy do Polski są w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w przewozie osób na trasie z Polski do Niemiec i z powrotem. Z naszych usług korzystają pracownicy budowlani, opiekunki osób starszych, pracownicy sezonowi w rolnictwie, a także agencje zatrudniające polskich pracowników na terenie Niemiec. Wiemy jak ciężka jest praca w Niemczech, nie ze względu na trud jej wykonywania, ale przez rozłąkę z rodziną. Dlatego robimy wszystko by dowieźć Was szybko na miejsce. Czas dojazdu jest maksymalnie skrócony, chociażby dlatego, że nie rozwozimy paczek.

Znamy język niemiecki i pomagamy w załatwieniu drobnych formalności z pracodawcą - głównie telefonicznie. Nie pobieramy opłat za dodatkowy bagaż. Po wcześniejszym uzgodnieniu możesz też zabrać ze sobą psa lub kota. Napisz sms, a oddzwonimy. Elastycznie ustalamy ceny przewozu i wynajmu.

Zapraszamy do współpracy.